Vélizy-Villacoublay
Vélizy-Villacoublay ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Vélizy-Villacoublay
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Vélizy-Villacoublay
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Appart'City Collection Paris Velizy
3 Avenue Morane Saulnier, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το ξενοδοχείο Appart'City Collection Paris Velizy απέχει περίπου 7 χλμ. από το Υδάτινο Πάρκο Aquaboulevard, και παρέχει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Αυτό το aparthotel παρέχει ιδιωτική στάθμευση…
Nemea Appart Hotel Europe Velizy Villacoublay
26 Avenue De L'Europe, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το άνετο Nemea Appart Hotel Europe Velizy Villacoublay 4 αστέρων παρέχει 119 δωμάτια. Αυτό το άνετο ξενοδοχείο διαθέτει κλειστή πισίνα και απέχει 10 λεπτά οδικώς από φυσικά αξιοθέατα όπως το Άλσος…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Vélizy-Villacoublay
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Holiday Inn Express Paris - Velizy By Ihg
51 Avenue De L'Europe, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το άνετο Holiday Inn Express Paris - Velizy By Ihg διαθέτει διάφορες δυνατότητες αναψυχής και γήπεδο γκολφ, καθώς είναι κοντά στην εμπορική περιοχή.
Hife Velizy Ξενοδοχείο
6 Rue Des Freres Caudron, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το άνετο Hife Velizy Ξενοδοχείο απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το Άλσος Vallée-aux-Loups και παρέχει αποθήκευση αποσκευών και εστιατόριο. Επιπλέον, οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν παγοδρόμιο που…
Montempo Appart'Hotel Paris-Velizy
47 Avenue De L'Europe, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το Montempo Appart'Hotel Paris-Velizy προσφέρει 134 δωμάτια περίπου 4 χλμ. από το Άλσος Vallée-aux-Loups. Το aparthotel παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στον χώρο, με χρέωση 5 EUR την ημέρα.
Ibis Budget Velizy
1 Rue Du Petit Clamart, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το ζεστό ξενοδοχείο Ibis Budget Velizy είναι σχεδόν 7 χλμ. απόσταση από το Παρκ ντε Πρενς, παρέχει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στον χώρο.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Vélizy-Villacoublay
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Exigehome - Maison A 2 Pas De La Foret - 10 Min De Versailles
- Chambre 2 Vue Sur Le Jardin
- Chez Lily Βίλα
- La Fresque Διαμέρισμα
- Exigehome New House For 8 With Garden And Spacious Rooms
- Business Suite, Face Velizy 2, Tram T6 Inovel Parc Nord
- Exigehome-Bel Appartement De Standing-30 Minutes De Paris
- Exigehome-Maison De Standing-3 Appartements-30 Minutes De Paris
Chambre 1 Chambre Bambou
35 Rue Lavoisier, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το άνετο ξενοδοχείο Chambre 1 Chambre Bambou Vélizy-Villacoublay προσφέρει στους πελάτες πρόσβαση στο Ανάκτορο των Βερσαλλιών που είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Οι πελάτες θα…
Le Petit Ekrin Des Ursines Διαμέρισμα
33 Rue Paul Doumer, Vélizy-Villacoublay, Γαλλία
Το Le Petit Ekrin Des Ursines Διαμέρισμα Vélizy-Villacoublay απέχει σχεδόν 6 χλμ. από το Ανάκτορο των Βερσαλλιών και είναι κοντά σε πολλά αξιοθέατα της περιοχής. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για…
Εξαιρετκό
(1 σχόλιο)